reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra parçalarına ayrıldı [Video]

Kısa bir süre önce tanıtılan Samsung Galaxy S21 Ultra parçalarına ayrıldı. PBKreviews tarafından mercek altına alınan telefondaki kamera lens kapağının cihazın çerçevesi gibi metal bir malzemeye sahip olduğu görülüyor.

Arka taraftaki cam panele yapışkanla tutulan kamera lens kapağının önceki modellerde kullanılan kapaklardan daha dayanıklı olduğu belirtiliyor. Samsung’un NFC antenleri ve anakartlarında fazlaca grafit film kullanıldığı söyleniyor. PBKreviews, telefondaki üç kameranın da optik görüntü sabitleme özelliğine destek verdiğini söylüyor. Galaxy S21 modelinde ekran bağlantı kablosu çıkarılırken S21 Ultra’da bu kablo ne yazık ki çıkarılamıyor. Bu da ekranın değiştirilmesi işlemini daha zor hale getiriyor. Ön kameranın da ekrana yapıştırıldığından söz ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 Ultra, 120 Hz’lik ekranıyla dikkat çekiyor

6,8 inçlik ekranla gelen Galaxy S21 Ultra, 120 Hz ekranıyla akıcı bir deneyim sunuyor. Android 11’in yer aldığı telefonun Türkiye’de satılacak versiyonunda Exynos 2100 işlemcisi bulunuyor. Telefonun pil kapasitesi ise 5.000 mAh. Telefonun arkasında ise dörtlü kamera yer alıyor. Burada 108 megapiksel ana, 12 megapiksel ultra geniş açı, 10 megapiksel telefoto ve 10 megapiksel “periskop temelli” kamera yer alıyor. Aileyle ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video