reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S21 Fan Edition yolda olabilir; işte ilk bilgiler

Samsung Galaxy S21 ailesinde şu an üç farklı model yer alıyor. Ancak bu durum yakında Galaxy S21 Fan Edition ile değişebilir.

Kaynaklar haklıysa ortaya çıkan SM-G990B kod isimli telefon modeli direkt olarak Samsung Galaxy S21 Fan Edition adı altında pazara çıkabilir. Henüz yüzde 100 kesin olmasa da bu modelin yolda olduğu uzun zamandır konuşuluyor ve SM-G990B için Galaxy S21 Fan Edition tahmini gerçek gibi görünüyor. Amiral gemisi performansı düşük fiyata sunacak bir telefon olacak Galaxy S21 Fan Edition, yüksek ihtimalle çıktıktan sonra Türkiye’de de satılacak modeller arasında yer alıyor. Biliyorsunuz Galaxy S20 Fan Edition Türkiye’de aktif olarak satılıyor.

Kısa süre önce “Samsung Galaxy S21 işlemcileri arasında fark var mı?” sorusunun cevabı verildi

Samsung Galaxy S21 ailesi gücünü satıldığı yere göre Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemciden alıyor. Türkiye’de örneğin Exynos 2100 işlemcili Galaxy S21’ler, ABD’de ise Snapdragon 888 işlemcili Galaxy S21’ler satılıyor. İşte bu cihazlar arasında yapılan testlere göre yine bir performans farkı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylı analizlere göre Snapdragon 888 işlemci Exynos 2100‘e oranla biraz daha yüksek performans getiriyor, birçok görevi daha iyi yerine getiriyor ve bunu daha az enerji harcayarak sunuyor. Burada en önemli detaylardan birisi pil ömrüne ciddi etki eden “daha az enerji harcama” olurken, Exynos 2100‘ün yük altında Snapdragon 888‘e oranla daha çabuk ısınıp gücünü azalttığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 resmi videoda parçalarına ayrıldı