reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 Lite

Türkiye’de bugün Android 11 ve OneUI 3 alan Samsung telefonlar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye özelinde Android 11 / OneUI 3 güncellemesine önemli modelleri daha geçirdi.

Advertisement

Samsung Türkiye biliyorsunuz geçtiğimiz aylarda Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerine Android 11 temelli OneUI 3 güncellemesini indirmeye sundu. Daha sonra Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra Galaxy S10 Lite, Galaxy Z Flip ve Galaxy S20 FE modelleri yeni sürüme geçti. En son ise popüler modeller Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy Tab S7, Tab S7 Plus, Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e ve Samsung Galaxy Z Fold 2 güncelleme aldı. Bugün itibarıyla ise yeni sürüme, Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy Xcover Pro modelleri geçirildi. Yeni sürüme önümüzdeki dönemde Galaxy M21, Galaxy M31, Galaxy M51, Galaxy A51, Galaxy Tab S6, Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy M30s, Galaxy A71 ve Galaxy M31s modelleri de geçirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung tarafında Android 11 temelli OneUI 3 alan cihazlar artıyor

Her zaman söylediğimiz gibi Samsung Türkiye tarafından daha sonra bu listenin güncelleme ihtimali bulunuyor. Yani şimdilik elindeki telefon bu listede yer almayanların çok fazla endişe etmemesi gerekiyor. Ancak yine de birçok telefonun (Özellikle de eski cihazların) Android 11’e geçirilmeyeceğini üzülerek tekrardan belirtelim. Android 11 / OneUI 3 ile gelen tüm yeniliklere ise direkt olarak buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Samsung, telefonlar yanında laptop kameralarını da ekran altına almak istiyor