reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A71

Yakında Türkiye’de Android 11 / OneUI 3 alacak Samsung cihazlar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye özelinde Android 11 / OneUI 3 güncellemesi için çalışmalarına devam ediyor.

Samsung Türkiye sık sık hatırlattığımız üzere geçtiğimiz aylarda Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerine Android 11 temelli OneUI 3 güncellemesini indirmeye sundu. Daha sonra Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra Galaxy S10 Lite, Galaxy Z Flip ve Galaxy S20 FE modelleri yeni sürüme geçti. En son ise popüler modeller Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7 Plus, Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e, Galaxy Note 10 Lite, Galaxy Xcover Pro ve Galaxy Z Fold 2 güncelleme aldı. Yapılan “Güncelmiyiz.com” merkezli son güncellemeye göre ise yeni sürüme yakında birçok başka Samsung modeli de geçiyor ve bunlar tam olarak şu şekilde karşımıza çıkıyor: Galaxy M21, Galaxy M31, Galaxy M51, Galaxy A51, Galaxy Tab S6, Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy M30s, Galaxy A71 ve Galaxy M31s. Bu modellerin güncelleme tarihleri şubat ve mart olarak geçiyor. Ancak bazen açıklanan tarihlerde gecikme yaşanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung tarafında Android 11 temelli OneUI 3 alan cihazlar artıyor

Her zaman söylediğimiz gibi Samsung Türkiye tarafından daha sonra bu listenin güncelleme ihtimali bulunuyor. Yani şimdilik elindeki telefon bu listede yer almayanların çok fazla endişe etmemesi gerekiyor. Ancak yine de birçok telefonun (Özellikle de eski cihazların) Android 11’e geçirilmeyeceğini üzülerek tekrardan belirtelim. Android 11 / OneUI 3 ile gelen tüm yeniliklere ise direkt olarak buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Samsung, telefonlar yanında laptop kameralarını da ekran altına almak istiyor