reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Android 11

Türkiye’de bugün Android 11 ile OneUI 3 alan Samsung modeli

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye özelinde Android 11 / OneUI 3 güncellemesine bir modeli daha geçirdi.

Samsung Türkiye, geçtiğimiz ay Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerine Android 11 temelli OneUI 3 güncellemesini indirmeye sundu. Daha sonra Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra Galaxy S10 Lite, Galaxy Z Flip ve Galaxy S20 FE modelleri yeni sürüme geçti. En son ise popüler modeller Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus güncelleme aldı. Bugün itibarıyla ise yeni sürüme, Türkiye’de çok az bir kitleye hitap eden, inanılmaz pahalı katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Fold 2 geçirildi. Önümüzdeki dönemde Android 11 + OneUI 3’e Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e, Galaxy Note 10 Lite, Galaxy M21, Galaxy A51, Galaxy Xcover Pro ve Galaxy M31 modelleri de geçiyor. Ayrıca Android tabletler Galaxy S7 ve S7 Plus da Android 11 listesinde yer alıyor.

Samsung Z Fold 2 katlanabilir telefon Xiaomi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung tarafında Android 11 temelli OneUI 3 alan cihazlar artıyor

Her zaman söylediğimiz gibi Samsung Türkiye tarafından daha sonra bu listenin güncelleme ihtimali bulunuyor. Yani şimdilik elindeki telefon bu listede yer almayanların çok fazla endişe etmemesi gerekiyor. Ancak yine de birçok telefonun (Özellikle de eski cihazların) Android 11’e geçirilmeyeceğini üzülerek tekrardan belirtelim. Android 11 / OneUI 3 ile gelen tüm yeniliklere ise direkt olarak buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Samsung laptop kameralarını da ekran altına almak istiyor