reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Pro Scooter 2

Xiaomi Mi Pro Scooter 2 fiyatı için yapılan yeni indirim fırsatı

Xiaomi Mi Pro Scooter 2 elektrikli scooter modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Piyasadaki fiyatı 6.499 TL olan elektrikli aracın fiyatı şu anda 3.999 TL‘ye düştü.

Bünyesinde barındırdığı 300 watt elektrik motoruyla dikkat çeken scooter saatte 25 kilometre hız sunuyor. Aracın maksimum menzili ise 45 kilometre. Scooter’larda uzun menzil arayan kullanıcılar için bu değer gerçekten de etkileyici görünüyor. Scooter’ın üzerinde renkli bir ekran bulunuyor.

Ekranda kullanıcılara hız, seçilen hız, Bluetooth, far, aşırı ısınma ve arıza gibi bilgiler sunuluyor. Xiaomi Mi Pro Scooter 2 modelindeki tuşa 3 saniye boyunca basıldığında scooter açılıyor veya kapanıyor. Kısa bir kez basıldığında ise LED far açılıyor veya kapanıyor. İki kez basıldığında ise hız modu değişiyor. 12.800 mAh pili bünyesinde barındıran scooter, taşıma kolaylığı için katlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Pro Scooter 2 sunduğu güçlü özelliklerle dikkat çekiyor

Kinetik enerji geri kazanım sisteminin yeniden tasarlandığı ve enerji dönüşümünün verimliliğinin iyileştirildiği belirtiliyor. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebiliyor. Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlerinize uyarlanabiliyor. Elektrikli scooter’ın pili 8,5 saatte şarj edilebiliyor.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın