reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 elektrikli scooter için yeni indirim fırsatı [1 Nisan 2024]

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 elektrikli scooter için yeni bir kampanya yapıldı. Popüler elektrikli scooter modellerinden biri olan araç 300 watt’lık elektrikli motorla geliyor.

Bu sayede saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen Mi Electric Scooter Pro 2, tam dolu pille 45 kilometrelik bir menzil değeri sağlıyor.  Scooter’ın üzerinde renkli bir gösterge ekranı da yer bulunuyor Ekranda kullanıcılara hız, seçilen hız, Bluetooth, far, aşırı ısınma ve arıza gibi bilgiler sunuluyor. Araçtaki tuşa 3 saniye boyunca basıldığında scooter açılıyor veya kapanıyor. Kısa bir kez basıldığında ise LED far açılıyor veya kapanıyor. İki kez basıldığında ise hız modu değişiyor. Scooter’daki pil kapasitesi ise 12.800 mAh. Xiaomi imzalı scooter, taşıma kolaylığı için katlanabiliyor. Kinetik enerji geri kazanım sisteminin yeniden tasarlandığı ve enerji dönüşümünün verimliliğinin iyileştirildiği belirtiliyor. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 elektrikli scooter’ın indirimli fiyatı ne kadar?

Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlerinize uyarlanabiliyor.  Kullanıcıları elektrikli scooter’ı 8.5 saatte şarj edebiliyor. Elektrikli scooter yapılan indirimle şu anda 23.283 TL‘ye temin edilebiliyor. Scooter kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.
Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın