reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Pro Scooter 2

Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter için 2.300 TL’lik indirim

Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modelinin fiyatında yeni bir indirim yapıldı. Geçtiğimiz ay yapılan kampanya kapsamında 6.499 TL‘den 4.544 TL‘ye düşen scooter şu anda 4.194 TL‘ye satın alınabiliyor.

Elektrikli scooter bünyesinde barındırdığı 300 Watt elektrikli motorlar 25 kilometre hız vadediyor.  Aracın maksimum menzili ise 45 kilometre. Scooter’ın üzerinde renkli bir ekran bulunuyor. Araçta hız, seçilen hız, Bluetooth, far, aşırı ısınma ve arıza gibi bilgileri görebilmek için bir ekran da yer alıyor. Araçtaki tuşa 3 saniye boyunca basıldığında scooter açılıyor veya kapanıyor. Kısa bir kez basıldığında ise LED far açılıyor veya kapanıyor. İki kez basıldığında ise hız modu değişiyor. 12.800 mAh pili bünyesinde barındıran scooter, taşıma kolaylığı için katlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Pro 2 kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürüyor

Kinetik enerji geri kazanım sisteminin yeniden tasarlandığı ve enerji dönüşümünün verimliliğinin iyileştirildiği belirtiliyor. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebiliyor. Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlerinize uyarlanabiliyor. Elektrikli scooter’ın pili 8,5 saatte şarj edilebiliyor. Scooter sunduğu özelliklerle piyasadaki en başarılı scooter modelleri arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın