reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Pro Scooter 2

Xiaomi Mi Pro Scooter 2 fiyatı en düşük seviyede

Xiaomi’nin Türkiye’de çok sevilen araçlarından biri olan Mi Scooter Pro’nun yeni versiyonu kısa bir süre önce satışa sunuldu. Xiaomi Mi Scooter Pro 2 olarak adlandırılan elektrikli scooter satışa sunulduktan kısa bir süre sonra fiyatı düştü.

Piyasadaki fiyatı 6.499 TL olan araç şu anda bir satış kanalında 4.544 TL’ye satılıyor. Mi Scooter Pro 2, 300 watt elektrik motoruyla saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Aracın maksimum menzili ise 45 kilometre. Scooter’ın üzerinde renkli bir ekran bulunuyor.

Xiaomi
Ekranda kullanıcılara hız, seçilen hız, Bluetooth, far, aşırı ısınma ve arıza gibi bilgiler sunuluyor. Araçtaki tuşa 3 saniye boyunca basıldığında scooter açılıyor veya kapanıyor. Kısa bir kez basıldığında ise LED far açılıyor veya kapanıyor. İki kez basıldığında ise hız modu değişiyor. 12.800 mAh pili bünyesinde barındıran scooter, taşıma kolaylığı için katlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Pro Scooter 2 pili ne kadar sürede doluyor?

Kinetik enerji geri kazanım sisteminin yeniden tasarlandığı ve enerji dönüşümünün verimliliğinin iyileştirildiği belirtiliyor. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebiliyor. Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlerinize uyarlanabiliyor. Elektrikli scooter’ın pili 8,5 saatte şarj edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın