reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Pro Scooter 2

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2’nin fiyatı düşmeye devam ediyor

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Piyasadaki en başarılı scooter modellerinden olan  Mi Pro 2’nin fiyatı 6.499 TL’den 4.145 TL’ye düştü.

Yaklaşık 2.350 TL’lik indirim sayesinde scooter modeli çok daha uygun fiyata satın alınabiliyor.  300 Watt elektrik motoruyla saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen scooter’ın sunduğu menzil ise 45 kilometre. Scooter’ın üzerinde renkli bir ekran yer alıyor. Ekranda kullanıcılara hız, seçilen hız, Bluetooth, far, aşırı ısınma ve arıza gibi bilgiler sunuluyor. Araçtaki tuşa 3 saniye boyunca basıldığında scooter açılıyor veya kapanıyor. Kısa bir kez basıldığında ise LED far açılıyor veya kapanıyor. İki kez basıldığında ise hız modu değişiyor. Scooter’daki pil kapasitesi ise 12.800 mAh. Xiaomi imzalı scooter, taşıma kolaylığı için katlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor

Kinetik enerji geri kazanım sisteminin yeniden tasarlandığı ve enerji dönüşümünün verimliliğinin iyileştirildiği belirtiliyor. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebiliyor. Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlerinize uyarlanabiliyor. Kullanıcıları elektrikli scooter’ı 8.5 saatte şarj edebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın