reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Pro Scooter 2

Xiaomi Mi Pro Scooter 2 için 2.600 TL’lik indirim fırsatı

Xiaomi Mi Pro Scooter 2 modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Şubat ayında 3.999 TL’ye satılan Mi Pro Scooter 2 şu anda 3.899 TL‘ye satılıyor. Scooter’ın Türkiye’deki fiyatının 6.499 TL olduğunu hatırlatalım.

300 watt’lık elektrik motoruna sahip olan scooter saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Maksimum menzil değeri 45 kilometre olan scooter bu sayede kullanıcılara uzun bir menzil vadediyor. Scooter’ın üzerinde araçla ilgili bilgilerin görülebileceği renkli bir ekran da yer alıyor.

Ekranda kullanıcılara hız, seçilen hız, Bluetooth, far, aşırı ısınma ve arıza gibi bilgiler sunuluyor. Xiaomi Mi Pro Scooter 2 modelindeki tuşa 3 saniye boyunca basıldığında scooter açılıyor veya kapanıyor. Kısa bir kez basıldığında ise LED far açılıyor veya kapanıyor. İki kez basıldığında ise hız modu değişiyor. 12.800 mAh pili bünyesinde barındıran scooter, taşıma kolaylığı için katlanabiliyor.

Scooter‘da enerji dönüşümüyle ilgili de iyileştirme bulunuyor. Kinetik enerji geri kazanım sisteminin yeniden tasarlandığı ve enerji dönüşümünün verimliliğinin iyileştirildiği belirtiliyor. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Pro Scooter 2 kaç saatte şarj edilebiliyor?

Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlerinize uyarlanabiliyor. Elektrikli scooter’ın pili 8,5 saatte şarj edilebiliyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın