reklamı kapat

POPÜLER

Razer, Kraken V3 X kulaklık ile yeniden kullanılabilir pipet

Razer’dan Kraken V3 X kulaklık ve ilginç yeniden kullanılabilir pipet

Oyuncu donanımı pazarının en çok dikkat çeken firmalarından Razer, ürün gamına bu sefer Kraken V3 X kulaklık ile yeniden kullanılabilir pipet ekledi.

Yeni ürünlerden ilk olarak Razer Kraken V3 X kulaklık ile başlayalım. Kablolu yapıda tasarlanan 70 dolarlık ürün, kafa üstü formunda ve yerleşik bir mikrofona sahip.

Oldukça hafif ve konforlu olduğu aktarılan ürün, 40 mm TriForce sürücüler üzerine kuruluyor ve söylendiği kadarıyla 7.1 Surround ses verebiliyor.

HyperClear Cardioid mikrofon ile oyun için görüşmeleri berrak şekilde sunabile Kraken V3 X, kontrol için fiziksel tuşlar ile kullanışlı bir ses kontrol tekerleği taşıyor.

Firmanın bugün gelen en ilginç ürünü ise kesinlikle Razer Reusable Straw yani yeniden kullanılabilir pipet oldu. Bu 20 dolarlık ürün, özel bir taşıma kutusu ile geliyor.

Bu kutuda ürünün kendisi yanında pipetin iç temizliği için özel bir fırça da yer alıyor. Paslanmaz çelikten üretilen pipet, uç kısmını silikon ile koruyor.

Biliyorsunuz birçok oyuncu içeceklerini dökülme riskine karşı pipet kullanarak tüketiyor. Bu tarz metal bir ürün plastik atıkları azaltmak adına güzel görünüyor.

Razer, Kraken V3 X kulaklık ile yeniden kullanılabilir pipet öncesinde yüz maskesi ile gündemdeydi

Firmanın yılın başında konsept olarak gösterdiği yüz maskesi, yapılan açıklamaya göre ilerleyen dönemde satışa çıkarılacak. Henüz ürünün tam olarak konsept halindeki gibi gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Kısaca hatırlamak adına dünyanın en akıllı maskesi olarak geçen bu ürün, Project Hazel olarak geçiyor. Tanıtım videosu aşağıda yer alan maske, yüksek filtreleme ile virüslere karşı ciddi koruma getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Havadaki partiküllerin yüzde 95’ini tutabilen ürün, özel bir hazne ile geliyor. Bu hazne UV ışık ile maskeyi sterilize edebiliyor. Bünyesinde bir RGB ışık da yer alan yüz maskesi, ön kısmı şeffaf olduğundan ağız hareketlerini gizlemiyor.

Ürünün bünyesinde bir de mikrofon yer alıyor. Bunu kullanan maske yerleşik hoparlör üzerinden sesin dışa çok daha net çıkarılmasına yardımcı oluyor.

İlgili Video