reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 6 için resmi tarih verildi; işte detaylar

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modelinin yenisi Xiaomi Mi Band 6 için Xİaomi resmi tarihi verdi. Bileklik önümüzdeki hafta çok ses getirecek.

Xiaomi Mi Band 6 ya da geçen diğer adıyla Xiaomi Mi Smart Band 6, resmi olarak büyük 29 Mart Xiaomi etkinliğinde lanse edilecek.

Modeli en son gündeme getiren aşağıda gördüğünüz resmi kayıtlardan gelen fotoğraf olmuştu. Burada akıllı bilekliği sadece yandan gördük ancak bu dahi tasarımı netleştirdi.

Mi Band 5 ile gövdesel açıdan farklı olmayan bilekliğin, hemen yanında beraberinde gelecek şarj aparatı da görünüyor.

Mi Band 5’ten biraz daha dikey olarak büyük bir renkli ekrana sahip olacağı düşünülen Mi Band 6, arkasında bir nabız sensörü taşıyor ve standart yapıda silikon kayış kullanıyor.

Güncelleme: Firmadan bileklik için aşağıdaki paylaşımlar da geldi:

Xiaomi Mi Band 6 için başka neler biliyoruz?

Daha önceki detaylara göre üründe yerleşik olarak GPS yer alıyor. Modelin aynı zamanda kişilerin telefonlara gelen SMS mesajlarına cevap verebilmesine de imkan tanıyacağı aktarılıyor.

Bileklik bildiğimiz kadarıyla iki farklı versiyona (NFC’li ve NFC olmayan) sahip olacak, Amazon Alexa desteği getirecek ve bir kez da netleştiği üzere SpO2 (Kandaki oksijen seviyesi) ölçümü yapabilecek.

Xiaomi, 29 Mart etkinliğinde ayrıca yüzde 100 kesin olarak Xiaomi Mi 11 Ultra ile Mi 11 Pro modellerini tanıtacak. Etkinlik kapsamında hemen hemen kesin olarak Mi 11 Lite 4G / 5G modeli de geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Etkinlikte yüzde 100 kesin olarak tanıtılacak telefon harici ürünlerden birisi ise Mi Notebook Pro 2021 olacak. Hepsine ek olarak etkinlikte firmandan yeni bir Mi Mix de gelecek. Yeni Mi Mix’in şirketin ilk katlanabilir telefonu olma ihtimali bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli