reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Smart Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 için gelen resmi Mi Smart Band 5 paylaşımı

Mi Band 4 üstüne konumlandırılan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli için Xiaomi’den Xiaomi Mi Smart Band 5 paylaşımı geldi. Peki bunun arkasında ne var?

Xiaomi Mi Band 5 büyük sızıntıların ardından dün resmi olarak lanse edildi. Tasarımsal olarak Mi Band 4 ile hemen hemen aynı olan model, yeni yapılan paylaşıma göre global pazarda Xiaomi Mi Smart Band 5 adı altında satılacak. Xiaomi’nin aşağıdaki resmi paylaşımı ile netleşen bu detay, ufak bir kafa karışıklığı yaratacak olmasına rağmen kötü durmuyor. Bu paylaşımda Mi Smart Band 5 modelinin hemen önümüzdeki ay Çin dışında elde edilebilir hale geleceğini de gözler önüne seriyor. Modelin ilk olarak İspanya’ya geleceği, daha sonra Türkiye dahil birçok pazara giriş yapacağı düşünülüyor.

Kısaca hatırlamak adına akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, uyku takibi de yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 uygun fiyatlı bir ürün

Biliyorsunuz modelin fiyatı yurt dışında sadece 27 dolar seviyesinde yer alıyor. NFC’li versiyon içinse 32 dolar verilmesi gerekiyor. Türkiye’de de ilerleyen süreçte Mi Smart Band 5 adıyla satılacağını düşündüğümüz bilekliğin, büyük satış rakamlarına ulaşacağı açık şekilde görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli