reklamı kapat

POPÜLER

Bundle 3.0

Önemli yenilik ve değişiklikleriyle Bundle 3.0 geldi; işte detaylar

Türkiye’nin sevilen haber uygulaması Bundle, 3.0 sürümüyle önemli yenilikler ve değişiklikler gerçekleştiriyor. İşte yeni sürüm hakkında bilinmesi gerekenler;

Farklı yüzlerce kaynaktan binlerce haberi bir araya getiren popüler iOS ve Android uygulaması Bundle, önemli bir güncelleme geçirdi. Aylık 1 milyonun üzerindeki aktif kullanıcı bulunan uygulama, 3.0 sürümüyle sıkı kullanıcılarını sevindirecek yenilikler sunuyor. Uygulama yeni dönemde ilk olarak önceden ücretli olarak sunulan birçok özelliği ücretsiz yapmanın yanısıra, ücretsiz özelliklerine de yenilerini ekliyor. Peki Bundle 3.0 ile tam olarak kullanıcıları neler bekliyor? İşte firmanın paylaştığı resmi satır başları;

-Bundle kullanıcılarının favorisi olan iki özellik, Hava Durumu ve Finans eklentileri artık daha da kullanışlı.

-Dünyanın en isabetli hava durumu tahminlerini sunan ve havayolları tarafından da tercih edilen Norveç Meteoroloji Enstitüsü verilerini kullanan Bundle Hava Durumu eklentisi, Türkiye’de ve dünyada nerede bulunursanız bulunun dilediğiniz konuma ait en güncel ve doğru hava durumu bilgisini önünüze getiriyor.

-Döviz kurları ve altın fiyatları ile dünyanın önde gelen borsa endekslerinin yanı sıra, Bitcoin ve Etherium gibi kripto paraların da değerlerini takip edebileceğiniz Bundle Finans eklentisi ise eşsiz bir deneyim sunuyor.

-Hava Durumu ve Finans bildirimleri ücretsiz hale geldi, Daily Bundle yenilendi

-Önceden sadece Premium abonelere sunulan günün hava durumu tahminleri ile piyasa açılış ve kapanış değerlerini, artık tüm Bundle kullanıcıları ücretsiz olarak bildirim alabiliyor.

-Bundle’ın bu sürümde sunduğu en önemli özellik, firma tarafından Daily Bundle olarak aktarılıyor. Söylendiği kadarıyla gündemin öne çıkan haberlerini ve günün popüler başlıklarını derleyen özellik, günün sonunda bildirim olarak iletiliyor; ve kullanıcıların ilgi alanlarına göre kişiselleştirilerek birçok farklı konudan haberleri de içeriyor. Gündemi tek bakışta taramak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak bu özellik de yine tüm Bundle kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuluyor.

-iOS kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği tam otomatik gece modu özelliği de bu sürümün öne çıkan yeniliklerinden. Uygulama ayarlarından karanlık modu ‘otomatik’ olarak seçen kullanıcılar, Bundle’ı cihazlarının sistem tercihleri ile senkronize kullanabiliyor.

Bundle‘ın tüm bu yenilikleri hayata geçirirken, kurumsal kimliğini de unutmadığı aktarılıyor. Dinamik ve modern arayüzü ile kullanıcılar memnun eden uygulama, yeni sürümde kullanıcıların karşısına yepyeni bir logo ile çıkıyor. Yeni logo oldukça şık duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bundle 3.0 oldukça kullanışlı görünüyor

Hem platformlar hem de kullanıcı sayısı sürekli olarak artan servis, söylendiğimiz gibi genel olarak oldukça beğeniliyor ve her türlü konuda binlerce içeriği bir araya getiriyor olmasıyla büyük zamam kazancı sağlıyor. Bundle‘dan takibe alarak LOG.com.tr’de yayımlanan birbirinden ilginç ve güncel haberlere de anlık olarak ulaşabileceğinizi belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Sega’dan 50 dolarlık mikro oyun konsolu