reklamı kapat

POPÜLER

Bundle finans eklentisi
Bundle finans eklentisi

Tüm haberleri bir araya getiren Bundle’dan oldukça kullanışlı yeni hizmet

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle, yeni bir eklendi ile karşımıza çıktı. Yeni tanıtılan finans eklentisi ile piyasaları takip etmek kolaylaşıyor.

Tüm haberleri bir araya getiren popüler uygulama Bundle, yeni özelliklerle kullanıcıları için hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu noktada karşımıza çıkan yeni finans eklentisi ve kadınlara yönelik bildirim servisi, uygulamanın sunduğu deneyimi çok daha iyi hale getiriyor. Firmanın yeni eklentisi için yaptığı açıklama şu şekilde karşımıza çıkıyor;

“Piyasaları takip etmek artık çok daha kolay! Ana menüye entegre ettiği Finans eklentisi ile Bundle, kullanıcılarının gündemin yanı sıra paralarının değerini de takip etmesini sağlıyor.

Finans eklentisi ile döviz kurlarını, borsa endekslerini, altının fiyatını ve kripto paraları tek bir yerden takip etmek mümkün.

Kullanıcılar, favori yatırım araçlarının değerine uygulamanın ana menüsünden anbean göz atabiliyor. 5 yatırım aracına kadar oluşturdukları portföylerine ulaşabildikleri detay sayfasında haftalık, aylık ve yıllık grafikler de bulunuyor.

Bundle Premium aboneleri ise sınırsız sayıda yatırım aracını portföylerine ekleyebiliyor ve piyasa açılış-kapanış saatlerinde de portföyleri hakkında bildirim alıyor.

Finans eklentisi haricinde Bundle bir ilke daha imza atarak kadın kullanıcılara özel yeni bir bildirim kategorisi de sunuyor. Kadınca kategorisini aktifleştiren kullanıcılar moda, yaşam, teknoloji ve sağlık gibi konularda tamamen kadınlara özel bildirimlerle gündelik yaşamlarına renk ve enerji katıyor!”

Bundle finans eklentisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bundle kullanıcı tabanını büyütmeye devam ediyor

Hem platformlar hem de kullanıcı sayısı sürekli olarak artan servis, genel olarak oldukça beğeniliyor ve her türlü konusunda binlerce içeriği bir araya getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Çok ilginç Google arama özelliği