reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home’dan Mysterio ve Örümcek Adamlı sahne [Video]

Spider-Man Far From Home filminin izleyici karşısına çıkmasına az bir zaman kala tanıtım çakışmaları hız kazanıyor. Filmden paylaşılan ufak sahnede Örümcek Adam ve Mysterio’yu samimi bir sohbetin ortasında görüyoruz.

Bildiğiniz gibi Far From Home tanıtımlarında Mysterio’yu sık sık gördük. Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği karakterin hikayede önemli bir yeri olacağı en başından beri belliydi. Başta iyi bir karakter olarak karşımıza çıkartılsa da, Mysterio’nun aslında filmin kötüsü olacağını oyuncak sızıntıları sayesinde biliyoruz. Yani Marvel ve Sony aslında seyircileri ters köşeye yatırmayı amaçlıyor. Mysterio kendini bir kahraman gibi göstermeye çalışsa da, gerçek yüzü kısa sürede ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Spider-Man Far From Home sahnesi

Paylaşılan yeni sahnede Peter Parker’ı çatıda otururken görüyoruz. Konuşmalardan anlıyoruz ki Nick Fury ile arasında yaşanan bir konuşma canını sıkmış durumda. Mysterio da onun yanına geliyor ve konuşarak Peter’ı rahatlatmaya çalışıyor. Peter yaz tatilinde dünyayı kurtarması gerekeceğini düşünmediğini, aslında isteğinin hoşlandığı kişiye duygularını açmak olduğunu söylüyor. Bunun bencilde bir bakış açısı olduğunu bildiğini ifade ediyor. Mysterio ise dünyanın Örümcek Adam gibi birilerine ihtiyaç duyduğunu söyleyerek onu motive etmeye çalışıyor. Sahnede karakter oldukça iyi ve samimi bir izlenim veriyor. Fakat gerçek finale doğru ortaya çıkacak diye tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home filmini 2 Temmuz‘da izleyebileceğiz. Fakat Çin’deki hayranlar Örümcek Adam!a 28 Haziran’da kavuşacak. Bahsettiğimiz sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.