reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home yıldızlarının gülmekten çekemediği sahne

Spider-Man Far From Home filminde Mysterio karakteriyle boy gösteren Jake Gyllenhaal devamlı güldükleri için çekmekte zorlandıkları sahneyi açıkladı. Üstelik bu zannettiğiniz gibi komik bir sahne de değil.

Marvel stüdyolarında üçüncü faz Far From Home filmiyle birlikte sonlandı. Hala vizyonda olan filmde Tom Holland, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Jacob Batalon gibi isimler bir araya geldi. Jake Gyllenhaal, Marvel dünyasına Mysterio karakteriyle dahil oldu ve ekiple kaynaşması uzun sürmedi. Bunun en büyük örneğini de yine kendisi Buzzfeed ekibine anlattı. Tom Holland ile ilk sahnelerini bir türlü çekemediklerini, 40 deneme sonunda Jon Watts’ın montaj yardımıyla sahneyi tamamlamayı başardığını şu sözlerle açıkladı:

Spider-Man Far From Home ekibinin keyifli anları

“Spider-Man ve Mysterio’nun tanıştığı sahnede Tom Holland ile bir türlü gülüşümüzü durduramadığımızı hatırlıyorum. Sahneye her başlayışımızdan içeri girip ‘Merhaba, nasılsın? Ben Quentin’ dediğimde Tom Holland gülmeye başlıyordu. Gülüşünü bir türlü durduramıyordu. Bu yüzden tanıştığımız sahneyi çekmek için 40 deneme yapmamız gerekti. Yönetmen Jon Watts filmde kullanılabilir saniyeleri bir araya getirip sahneyi tamamlamaya çalıştı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Tom Holland ve Jake Gyllenhaal daha Spider-Man Far From Home çekimlerinin en başından iyi anlaşmaya başlamış. İkilinin arasındaki bu yakınlık ve uyum Far From Home’a da kesinlikle yansımıştı. Umuyoruz Mysterio‘yu yakın zamanda yine Spider-Man’in karşısında görürüz.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı