reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4 Mi Mix 3S

Resmi kayıtlarda görünen yeni gizemli Xiaomi modeli

Akıllı telefon tarafından en çok öne çıkan isimlerinden Xiaomi, yeni modeller üzerinde çalışıyor. Bu modellerden birisi (Büyük olasılıkla Xiaomi Mi Mix 4) resmi kayıtlarda göründü. İşte buradan elde edilen ilk bilgiler.

Xiaomi, ürün gamını giriş yaptığı her alanda olduğu gibi telefon tarafında da genişletiyor. İşte bu noktada karşımıza çıkan ve resmi TENAA kayıtlarında görünen yeni model M1908F1XE, Xiaomi Mi Mix 4 olabilir deniyor. Kaynakların Mi Mix 3S olabileceğini de iddia ettiği telefon hakkında TENAA’dan sadece tek bir bilgi elde edilebiliyor. O da cihazın 5G bağlantı desteğine sahip olacak olması. Artık bu saatten sonra Mi Mix 3S tanıtması çok olası durmayan firma, ciddi şekilde Mi Mix 4 için hazırlanıyor gibi görünüyor. Xiaomi Mi Mix 4 modelinin Mi Mix 3 gibi kızaklı bir tasarımı benimsemesi bekleniyor. Bünyesinde 20W “kablosuz hızlı şarj” sisteminin olacağı resmi olarak söylenen telefonun, firma içerisinde her açıdan sınırları zorlaması bekleniyor. Yukarıdaki görseldeki gizemli boşluk yakında doluyor. Mi Mix 4’ün eylül gibi geleceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 için hakkında bilinenler şöyle

Ortaya atılan söylentilere baktığımız zaman cihaz gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan yeni Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. 4.500 mAh pile sahip olacağı söylenen telefon, 100W hızlı şarj desteği getirecek de deniyor. En üstte 12 GB RAM ve 1 TB UFS 3.1 dahili depolamaya sahip olacağı belirtilen Mi Mix 4, yine sızanlara göre bünyesinde 90 Hz değerinde 2K bir AMOLED ekran barındırıyor. Arkasında yukarıdaki patent içerisinde de karşımıza çıktığı gibi dörtlü kamera yer alacak telefon, burada merkeze 64 megapiksel Samsung ISOCELL Bright GW1 sensörü koyuyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Android tarafının en gelişmiş modellerinden OnePlus 7 Pro