reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4 5G

Xiaomi Mi Mix 4 5G’nin satışa çıkacağı tarih belli oldu

Xiaomi Mi Mix Alpha, firmanın 2019’daki tek Mi Mix modeli olmayacak. Çünkü artık kesin olarak Xiaomi Mi Mix 4 5G modeli de yolda bulunuyor.

Mi Mix serisinin inanılmaz bir tasarıma sahip en yeni modeli Xiaomi Mi Mix Alpha, biliyorsunuz tam 2.813 dolar fiyat etiketine sahip. Bu açıdan çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap eden telefon, çok özel bir seviyede yer alıyor. Normal kullanıcıların merak beklediği Xiaomi Mi Mix 4 5G ise resmi olarak yolda bulunuyor. Büyük JD.com üzerinde ortaya çıktığı kadarıyla model ekim ayı içerisinde satışa çıkıyor. Hakkında hiçbir başka bilginin olmadığı ve tasarımının bilinmediği Mi Mix 4 5G, gerçekten büyük merak uyandırıyor. 5G olmayan bir versiyonun da olacağı düşünülen cihaz için sadece bazı tahminler yapılıyor. Bu tahminler de aslında Mi Mix Alpha üstüne kuruluyor. Buna göre gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alacağı düşünülen amiral gemisi Mi Mix 4, sızıntılar doğruysa arkasında dörtlü ya da üçlü kamera barındıracak ve bunun merkezinde de 108 megapiksel kamera taşıyacak. Kızaklı yapıyı benimseyip benimsemeyeceği bilinmeyen Mi Mix 4, Mi Mix Alpha’dan çok ama çok daha ucuza satılacak.

Xiaomi Mi Mix 4 5G teknik olarak Mi Mix Alpha ile yarışabilir

Biliyorsunuz Alpha modeli de gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor ve 12 GB RAM + 512 GB dahili depolama ile geliyor. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövdeyi saran ekrandan dolayı kablosuz şarj bulunmuyor. Bu modelde de 5G desteği aktif olarak yer alıyor.

İlgili Video