reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi Mi Mix 4 için umutlandıran geri adım

Yetkili bir isim kısa süre önce bu yıl bir Xiaomi Mi Mix 4 modelinin gelmeyeceğini açıklamıştı. İşte bu açıklamaya bir geri adım geldi.

Daha önce de söylediğimiz gibi Xiaomi Mi Mix Alpha tam 2.813 dolar fiyat etiketine sahip olduğundan herkes “daha alınabilir olacak” Xiaomi Mi Mix 4 beklemeye başladı. Ancak bu model hakkında kısa süre önce konuşan bir Xiaomi yetkilisi, resmi olarak 2019 içerisinde başka bir Mi Mix’in gelmeyeceğini açıklamıştı. Elbette bu açıklama bekleyenleri oldukça üzdü. Ancak tam da bu açıklamayı yapan Edward Bishop isimli yönetici, kısa süre önce önemli bir geri adım attı. Yönetici ilk açıklamadan üç gün sonra bu yıl bir Mi Mix 4’ün gelip gelmeyeceği konusunda kesin bir şey bilmediğini söyledi. Bu gerçekten önemli görünüyor çünkü kapanan Mi Mix 4 kapısı tekrardan açılıyor. Direkt olarak Mi Mix 4 5G adıyla bu ay içerisinde tanıtılabileceği düşünülen telefon, gerçekten çok merak ediyor. Modelin Mi Mix 3 benzeri bir tasarı taşıyacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 modelinden çok Mi Mix Alpha merak uyandırıyor

Tekrar hatırlamak adına gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alan telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövde yapısı nedeniyle bir kablosuz şarj bulunmuyor. 5G desteğini taşıyan cihaz, aynı zamanda dünyada bir ilke imza atarak Samsung imzalı 1/1.33 inç sensörlü 108 megapiksel kamera üstüne kuruluyor. Burada tam 12032 x 9024 piksel fotoğraflar çekebilen telefon, arkasında bu kamerayı 20 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel 2x zoom sunan telefoto kamera ile destekliyor.

İlgili Video