reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4 ekran altı kamera

Xiaomi Mi Mix 4 için tanıtım tarihi ortaya çıkmış olabilir

Aktif olarak yolda olan Xiaomi Mi Mix 4 modeli için bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer tanıtım tarihi özelinde bir bilgi var.

Yılın en çok merak edilen telefonlarından Xiaomi Mi Mix 4, Çin merkezli sağlam bir kaynağa göre resmi olarak ağustos ayında gelecek. Yani telefon için biraz daha beklenmesi gerekecek.

Sızıntı fotoğraflarının ortaya çıkmamış olmasından ağustos lansmanı mantıklı görünen telefon, birçok kalemde sınırları zorlamaya geliyor. Örneğin ekran altı kamera sistemine sahip olacak akıllı telefon, 5.000 mAh pil üzerine kurulacak.

Sağlam kaynaklara göre telefonda 120W kablolu hızlı şarj sunulacak. Mi Mix 4 modelinde aynı zamanda 80W hızlı kablosuz şarj da olacak.

Bu model kutusunda yüzde 99 ihtimalle Xiaomi imzalı bir 120W şarj cihazı taşıyacak. 80W hızlı kablosuz şarj içinse aynı bir ünite alınması gerekecek.

Telefon gücünü ise yüzde 99 ihtimalle kısa süre önce tanıtılan Snapdragon 888 Plus işlemciden alacak. Modelde en az 8 GB, üstte ise sürpriz olmazsa 16 GB kadar RAM sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 pahalı bir seçenek olacak

Eğer kaynaklar haklı çıkarsa Mi Mix 4, firmanın en gelişmiş telefonlarından Mi 11 Ultra’dan daha pahalıya satılacak.

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın Avrupa merkezli satış fiyatı 1.199 euro seviyesinde yer alıyor. Bu açıdan Mi Mix 4 ile 1.500 euro gibi çok yüksek bir düzeye yaklaşılabileceği görülüyor.

Bu rakam elbette yüksek ancak Mi Mix 4 özelinde en iyi donanımların bir araya geleceği açık olarak görülüyor. Xiaomi bu amiral gemisi telefonu ile tam olarak bir gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Not: Görsel temsilidir ancak olasıdır.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı