reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4 ekran altı kamera

Yolda olan Xiaomi Mi Mix 4, fiyat konusunda sınırları zorlayabilir

Aktif olarak yolda olan Xiaomi Mi Mix 4 modeli için fiyat konusunda bir bilgi verildi. Model çok kısıtlı bir kitleye hitap edecek.

Xiaomi Mi Mix 4 modelinin resmi olarak üçüncü çeyrek bitmeden lanse edileceği aktarılıyor. Yani çok merak edilen yeni Mi Mix modeli 2022’ye kalmıyor.

Yüzde 100’e yakın kesin olarak ekran altı kamera sistemine sahip olacak akıllı telefon, söylendiği kadarıyla firmanın en gelişmiş telefonlarından Mi 11 Ultra’dan daha pahalıya satılacak.

Arkasında ikincil ekran yer alan Xiaomi Mi 11 Ultra’nın Avrupa merkezli satış fiyatı 1.199 euro seviyesinde yer alıyor. Bu açıdan Mi Mix 4 ile 1.500 euro gibi çok yüksek bir düzeye yaklaşılabileceği görülüyor.

Bu rakam elbette çok yüksek ancak Mi Mix 4 özelinde en iyi donanımların bir araya geleceği belirtiliyor. Bu telefonu ile tam olarak bir gövde gösterisi yapmaya hazırlanan Xiaomi, son bilgilere göre telefon için sadece tek bir versiyon satışa sunacak.

Kaynaklar haklıysa selfie kamerası ekran altında olmayan daha uygun fiyatlı bir seçenek raflara çıkarılmayacak. Bu daha önce söylentisi gelen versiyon artık tarih olmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 hızlı şarj konusunda da çok ses getirebilir

Çünkü yeni Xiaomi Mi Mix modelinde tam 200W kablolu ve 120W kablosuz hızlı şarj beklentisi bulunuyor.

HyperCharge adı verilen bu hızlı şarj sistemini kısa süre öne tanıtan Xiaomi, sistemin 200W güçte tamamen boş 4.000 mAh pili sadece 8 dakika içerisinde yüzde 100 doldurabildiği belirtiyor.

120W kablosuz tarafta ise tamamen boş 4.000 mAh pilin sadece 15 dakika içerisinde yüzde 100 doldurabildiği aktarılıyor.

Not: Görsel temsili ancak olasıdır.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı