reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4 Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix 4 Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix 4 Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix 4 için ortaya çıkan müjdeli haber

Kısa süre önce tanıtılan ve gerçekten büyük ses getiren Mi Mix Alpha, Xiaomi Mi Mix 4 modeli için kapıları kapatmamış gibi görünüyor.

Mi Mix serisinin inanılmaz bir tasarıma sahip en yeni modeli Xiaomi Mi Mix Alpha, tam 2.813 dolar fiyat etiketine sahip. Yani bu model çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Peki Xiaomi, büyük kullanıcı / takipçi kitlesini alınabilir bir Mi Mix modelinden mahrum mu bırakacak? Bunun cevabı hayır gibi görünüyor. Çünkü kaynaklara göre kızaklı model Mi Mix 3’ü üstüne normal bir Xiaomi Mi Mix 4 yolda bulunuyor. Bu da gerçekten çok sevindirici duruyor. Gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alacağına kesin gözüyle bakılan yani bir amiral gemisi olarak yolda olan Mi Mix 4, sızıntılar doğruysa arkasında dörtlü ya da üçlü kamera taşıyacak ve bunun merkezinde de 108 megapiksel kamera bulunacak. Kızaklı yapıyı benimsemeyeceği düşünülen Mi Mix 4, doğal olarak çok daha ucuza satılacak. Model için henüz bir tarih verilmiyor ancak tanıtımın yakın olduğu iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 4 geliyor gibi duruyor. Peki Mi Mix Alpha hakkında detaylar ile geldi?

Kısaca hatırlamak adına gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alan telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövdeyi saran ekrandan dolayı kablosuz şarj bulunmuyor. 5G desteğini taşıyan Mi Mix Alpha, sesi diğer Mi Mix’ler gibi ekranından üretiyor.

İlgili Video