reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha ve şimdiye kadar gördüğümüz en etkileyici şarj animasyonu [Video]

Tasarımıyla büyük ses getiren Xiaomi Mi Mix Alpha için firmadan harika videolar geliyor. Model gerçekten özel detaylar taşıyor.

Gerçekten inanılmaz bir tasarıma sahip amiral gemisi Xiaomi Mi Mix Alpha, görebileceğiniz üzere çok farklı bir gövde formunda karşımıza çıktı. Gövdesini neredeyse tamamen ekran ile saran telefon, bu açıdan çerçeveleri tarihe gömüyor ve çok güzel görünüyor. Ana tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz telefon, paylaşıldığı kadarıyla çok da güzel bir şarj animasyonu ile geliyor. Hatta şimdiye kadar gördüğümüz en etkileyici şarj animasyonuna sahip olan model, aşağıdaki ilk videoda görebileceğiniz üzere tüm ekranını şarj seviyesini gösterme sürecine adıyor. Bu detayı çok etkileyici görünen ve adeta bir bardağı doldurma hissiyatı oluşturan telefon, aynı zamanda kalp atışı benzeri bir bildirim sistemine de sahip. Fiziksel bir bildirim ışığı olmayan Xiaomi Mi Mix Alpha, bunun yerine ekranını kullanıyor ve bu da yine aşağıda görebileceğiniz gibi gerçekten çok etkileyici görünüyor. Bu arada sayfanın altında firmanın model için attığı diğer çok kısa videolar da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Alpha çok da güçlü bir model

Gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alan telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövdeyi saran ekrandan dolayı kablosuz şarj bulunmuyor. 5G desteğini taşıyan Mi Mix Alpha, dünyada bir ilke imza atarak Samsung imzalı 1/1.33 inç sensörlü 108 megapiksel kamera üstüne kuruluyor. Burada tam 12032 x 9024 piksel fotoğraflar çekebilen telefon, arkasında bu kamerayı 20 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel 2x zoom sunan telefoto kamera ile destekliyor. Modelin açıklanan satış fiyatı ise maalesef tam 2.813 dolar seviyesinde.

Diğer Videolar