reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Alpha 2 Android

Göz alıcı konsept; Xiaomi Mi Mix Alpha 2 böyle mi olacak?

2019’un en çok dikkat çeken akıllı telefon modelleri arasında yer alan Xiaomi Mi Mix Alpha modelinin yenisi için bir konsept hazırlanmış durumda.

Xiaomi Mi Mix Alpha, biliyorsunuz halen satışa çıkmayan, 2019’un en etkileyici telefonları arasında yer alıyor. 2.813 dolarlık telefondan umut kesilmişken, firma başka ilginç çalışmalar içerisinde de bulunuyor. Patentler üzerinden bulunan ve LetsGoDigital tarafından hazırlanan yukarıdaki konsept ise Mi Mix Alpha 2‘yi karşımıza getiriyor olabilir. Elbette bu yüzde 100 kesin değil ancak yeni cihazın kesinlikle bu kadar uçuk olması bekleniyor. Gövdeyi saran bir ekrana sahip olan firmanın resmi patentlerinden hazırlanan konsept, özellikle arka kamera modülü ile dikkat çekiyor. Çünkü görebileceğiniz üzere burada çok büyük ve sadece bir tane kamera yer alıyor. Bu kameranın hareketli optikler ile bir kompakt fotoğraf makinesi gibi optik zoom sunabileceği tahmin edilirken, Mi Mix Alpha Pro olarak isimlendirilen akıllı telefon için hazırlanan konsept tasarım videosu da hemen aşağıda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Alpha için kısa bir özet yaparsak

7,92 inç esnek OLED ekranlı telefon, 12 GB RAM + 512 GB dahili depolamaya sahip. 4.050 mAh bir pil ve 40W hızlı şarj sistemiyle gelen Mi Mix Alpha modelinde, gövde yapısı nedeniyle bir kablosuz şarj bulunmuyor. 5G desteğini taşıyan cihaz, yukarıda da gösterdiğimiz üzere Samsung imzalı 1/1.33 inç sensörlü 108 megapiksel kamera üstüne kuruluyor. Burada tam 12032 x 9024 piksel fotoğraflar çekebilen telefon, arkasında bu kamerayı 20 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel 2x zoom sunan telefoto kamera ile destekliyor.

İlgili Video