reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max parçalarına ayrıldı; işte dikkat çeken detaylar [Video]

Teknoloji devi Apple‘ın en yeni modeli iPhone 11 Pro Max, en zorlu sağlamlık testi sonrasında bu sefer parçalarına ayrıldı.

JerryRigEverything kanalının kısa süre önce Samsung Galaxy Fold sonrasında son konuğu iPhone 11 Pro Max olmuştu. En zorlu sağlamlık testinden rahatlıkla geçen telefon, bu sefer parçalarına ayrıldı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video, yeni modelin tüm iç yapısını gözler önüne seriyor. Burada özellikle L şeklindeki büyük pil dikkatleri üzerine çekiyor. 3.969 mAh kapasitesindeki bu pil, gerçekten yüksek bir kullanım ömrü getiriyor. iPhone dünyasındaki en büyük pile sahip olan Pro Max, içindeki anakartla da öne çıkıyor. iPhone 11 ve Pro’da da bulunan bu oldukça ufak boyutlu anakart, katmanlı yapısı sayesinde telefonun içerisinde ciddi bir yer açıyor. Bu sayede daha fazla pil kapasitesine kavuşan telefon, pil değişimine izin veriyor ve ciddi suya karşı yalıtım önlemleriyle geliyor. Bunun haricinde büyük bir sürpriz yaşatmayan 11 Pro Max, yüksek ısı ile rahatlıkla açılabiliyor. Modelin ekranı için de iPhone Xs ailesinden daha sade yorumu geliyor. Bu da tamir için güzel detaylar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro Max kamera konusunda da öne çıkıyor

Yapılan testlere göre telefon oldukça yüksek bir fotoğraf kalitesi ortaya koyuyor. Gece modu çok iyi çalışan ve hep söylediğimiz gibi henüz Deep Fusion kozunu kullanmayan telefon, video konusunda da iddialı bulunuyor. 4K çekim kalitesi gerçekten iyi olan model, Huawei Mate 30 Pro birçok pazarda satılamayacağı için uzun süre pazarın genel olarak en iyi kameralı amiral gemisi olacak gibi duruyor. Bu arada iPhone 11 ile iPhone 11 Pro’da da çok iyi kamera sistemi yer alıyor.