reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max parçalarına ayrıldı; önemli bir detay ortaya çıktı [Video]

Apple‘ın 13 Eylül akşamında tanıttığı en pahalı modeli iPhone 11 Pro Max parçalarına ayrıldı. Burada yeni pil dahil önemli bir detay ortaya çıktı;

Türkiye’de 14 bin TL‘yi geçeceği tahmin edilen iPhone 11 Pro Max, ilginç olarak Vietnam merkezli bir site tarafından erkenden parçalarına ayrıldı. Burada ise en çok modelde kullanılan pil dikkat çekti. Modelde biliyorsunuz 3.969 mAh kapasitesinde bir pil yer alıyor. İşte bu pil, içini açma sürecinde göründüğü üzere yine “L” şeklinde karşımıza çıkıyor. iPhone Xs Max modeline de L şeklinde 3.174 mAh pil koyan Apple, bu sefer eskiden farklı olarak tek parça bir pil tercih etmiş. Xs Max’te temel olarak iki farklı pili ara bağlantıyla bir araya getiren Apple, bu yapıyı yeni modeliyle değiştirmiş ve tek parça bir pil kullanmış durumda. Xs Max’ten daha kalın ve ağır olan pil, bu yüzden telefonun genel ağırlığını da artırıyor. Paslanmak çelik gövdenin de etkisiyle 226 gram ağırlığı bulunan 11 Pro Max, bu açıdan pazarın en ağır amiral gemileri arasında başı çekiyor. Modelin içinde bunun haricinde bir sürpriz yer almıyor.

iPhone 11 Pro Max

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro Max pil ömrü konusunda en iyi iPhone konumunda

Evet yapılan testler bunu açık şekilde doğruluyor. Elbette kullanım ömrü konusunda Android tarafındaki birçok rakibinden geride olan telefon, yine de birçok kullanıcıyı bu konuda üzmeyecek izlenimi oluşturuyor.

iPhone 11 Pro Max

Üstte 11 Pro Max, altta Xs Max pili

 

İlgili Video