reklamı kapat

POPÜLER

Yeni jenerasyon Honda Jazz için kritik resmi açıklama

Frankfurt Otomobil Fuarı ile birlikte netleşen kısa vadeli planlar üzerinden gündeme gelen 2020 Honda Jazz, Avrupa pazarında yeni motora kavuşacak.

Elektrik macerasına atılacağı ilk modeli E‘yi ilk kez Frankfurt Otomobil Fuarı’nda sergileyen Honda için maceranın yeni başladığını söylemek mümkün. Kısa süre önce başlayan sipariş sürecinde kullanıcılardan hatırı sayılır oranda ilgi gören markanın şu aşamada mutlu olduğu aşikar. Fuar kapsamında da bu ilginin devamlılığını gözlemleyen marka yöneticileri, kullanıcıları bekleyen kısa vadeli planlardan önemli detaylar paylaştı. Önümüzdeki yıl tanıtımı gerçekleştirilecek Jazz‘ı da içerisine alan bu açıklamalarda, Avrupa pazarında yeni bir seçeneğin resmileştiğini görebiliyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Jazz, Avrupa’ya özgü hibrit oluyor

Markanın 5 yıllık elektrik vizyonu içerisinde kendisine yer bulan Jazz planıyla ilgili açıklamalar, şirketin Avrupa sorumlusu Tom Gardner‘dan geldi. Açıklamalarında; “Önümüzdeki yıl itibarıyla Honda olarak Jazz’ın yeni jenerasyonunu kullanıcılarla buluşturacağız. Fuarla birlikte yeni modelin hibrit motor seçeneğini de beraberinde getirececeğini artık netleştirmiş bulunuyoruz. Avrupa pazarına özel olarak sunulacak bu seçenekle, opsiyon sorununu çözeceğiz.” ifadelerine yer veren Gardner teknik detay konusunda ise şimdilik herhangi bir detay vermekten kaçınıyor. Halihazırda prototip versiyonuyla kameralara yakalanan Jazz’ın bu yeni seçenekle birlikte tasarım konusunda da daha çekici hale gelmesini bekliyoruz. Yıl sonuna doğru daha net parçaları üzerinden konuşmaya başlayacağımız modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.