reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone Xs

Apple iPhone Xs parçalarına ayrıldı, önemli detaylar görücüye çıktı [Video]

Apple‘ın yeni tanıttığı akıllı telefon modelleri iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR gündemden düşmüyor. Bu sefer parçalarına ayrılan iPhone Xs‘in detayları karşımızda bulunuyor.

Advertisement

Apple, büyük etkinlikte 5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone Xs Max ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XR telefon modellerini tanıttı. İşte bu modellerden iPhone Xs, FixjeiPhone tarafından parçalarına ayrıldı. Burada iFixit’i geride bırakan site, modelin önemli detaylarını karşımıza getiriyor. Baktığımız zaman modelde 2.658 mAh kapasitesinde bir pil (iPhone X’dan daha ufak) yer alıyor. Burada iPhone X’da da olduğu gibi yine L şeklinde pil kullandığı görülen firmanın, telefonun içini açmayı daha da zor hale getirdiği söyleniyor. IP68 sertifikası için daha fazla sıvı yalıtımı yapılan model, bünyesinde büyük bir sürpriz ya da değişiklik taşımıyor.

Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone Xs, Xs Max ve XR’ın Türkiye satış fiyatı merakla bekleniyor

Yurt dışında sırasıyla 999 dolar, 1.099 dolar ve 750 dolar fiyat etiketlerine sahip telefonların Türkiye’de önümüzdeki ay satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Ancak modellerin Türkiye fiyatları konusunda resmi kaynaklardan gelen bir bilgi yok. Ancak bazı kişiler Xs ve Xs Max için başlangıcın tam 10 bin TL seviyesinde olacağını söylüyor. XR içinse 8 bin bandı geçilecek deniyor.