reklamı kapat

POPÜLER

Çocuklar için geliştirilen elektronik set bisiklet aksesuarına dönüşüyor [Video]

Londralı girişim Tech Will Save Us, yeni bir eğitici “oyuncağını” kullanıcıların beğenisine sundu. Bu yeni kitle beraber çocuklar bisikletleri için ışıklandırma yapabiliyor.

Çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini amaçlayan eğitici setlere bir yenisi de Tech Will Save Us’tan geliyor. Bisikletlerini özel ışıklandırmalarla süslemek isteyen çocuklar için öne çıkan set Light Racer’ın yanı sıra firma bir de ışıklı rozet seti Sew + Glow’u tanıttı. 8-12 yaş arası çocuklara hitap eden bu setlerde Sew + Glow, beraberinde birçok model getiriyor. Geleneksel zanaatkarlık yeteneklerini “teknolojiyle” buluşturan bu tasarımlarla LED ışıklı rozetler yapılabiliyor. Sew + Glow’la ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Light Racer ise bisikletini hiç olmadığı kadar havalı hale getirmek isteyen çocuklara hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz ışıklandırma

Çevrim içi rehber sayesinde çocuklara nasıl bir ışıklandırma yapacaklarını anlatan Light Racer seti, şimşek şeklinde bir tasarımla geliyor. Çok zorlayıcı olmayan bu proje ile çocuklar sıkılmadan ve eğlenerek kendi aksesuarlarını yaratabiliyor. Ayrıca farklı projeleri de çevrim içi olarak görüntüleyebilir, yeni ve yaratıcı işlere atılabilirsiniz. Light Racer’ın ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İdeal hafta sonu uğraşları olarak öne çıkan bu setlerin her biri 25 dolar fiyat etiketiyle yurt dışında satışa sunulmuş durumda.

Sew + Glow tanıtım videosu