reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max ve Mini zorlu sağlamlık testine girdi; işte sonuç [İzle]

Teknoloji devi Apple’ın satışa çıkan en güçlü iPhone modeli iPhone 12 Pro Max ve 12 Mini için beklenen sağlamlık testi geldi. İşte sonuç;

iPhone 12 ailesi 12 Mini, 12, 12 Pro ve 12 Pro Max modellerinden oluşuyor. İşte bu modellerin hepsi artık satışta bulunuyor. Genel olarak beğenilen telefonlar, bir kez daha JerryRigEverything imzalı sağlamlık testi videosu ile gündeme geldi. Yukarıda izleyebileceğiniz teste göre 12 Pro gibi iPhone 12 Pro Max ve 12 Mini modellerinin de gövde sağlamlığı gerçekten iyi seviyede yer alıyor. Paslanmaz çelik kasalı iPhone 12 Pro Max, bükülmeye karşı son dönemde gördüğümüz tüm telefonlardan daha dayanıklı durumda. Modelin kasası çok zorlansa dahi en ufak bir esneme dahi yapmıyor. Alüminyum kasalı 12 Mini de testten rahatlıkla geçmeyi başarıyor. Bu modelde de neredeyse hiç esneme yapmıyor. Akıllı telefonların ekranı ise çizilme testinde rakipleriyle ve iPhone 11’ler ile benzer bir performans ortaya koyuyor. Yine de telefonların birer kılıfla korunması sert düşmelere karşı mantıklı olacaktır yorumu yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro Max dahil ailenin yurt dışı satış fiyatları şöyle

Apple’dan yapılan resmi açıklamaya göre yeni telefonlardan 12 Mini’nin başlangıç fiyatı (64 GB) 699 dolar seviyesinde. 12 için başlangıç fiyatı (64 GB) 799 dolar seviyesinde. 12 Pro için başlangıç (128 GB) 999 dolar, 12 Pro Max ise 128 GB için 1.099 dolardan başlıyor. Telefonların Türkiye fiyatları halen netleşmiş değil.

Ailenin tanıtım videoları: