reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11

iPhone 11 en zorlu sağlamlık testine girdi; işte sonuç [Video]

Teknoloji devi Apple‘ın en yeni modeli iPhone 11, en zorlu sağlamlık testine sokuldu. İşte telefonun burada gösterdiği performans;

JerryRigEverything kanalının iPhone 11 Pro Max sonrasında son konuğu yeni ailesinin en uygun fiyatlısı iPhone 11 oldu. Burada modelin testi her zaman olduğu gibi ekran çizilme denemesi ile başlıyor. Model kullanılan cam ile rakip amiral gemileri ve 11 Pro / 11 Pro Max ile benzer bir çizilme performansı gösteriyor. Bu detay modeldeki camın anahtar ya da bozuk para ile kolaylıkla çizilmeyeceğini gösteriyor. Arka kısmı ve kamera lensleri de çizilmeye karşı dayanıklı cam ile korunan telefon, çok sağlam bir metal gövde üstüne kuruluyor. Burada cihaz beklendiği gibi bükülme testinden rahatlıkla sorunsuz şekilde ayrılabiliyor. Biliyorsunuz Apple’ın iPhone 6 sonrasında çıkan telefonları bükülme konusunda bir sorun yaşatmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 kamera konusunda iddialı bir model

Biliyorsunuz model 11 Pro ve 11 Pro Max telefoto kamerası olmaması haricinde aynı kameraları kullanıyor. Burada 12 megapiksel ultra geniş açı ve geniş açı kameraları bir araya getiren telefon, fiyat performans konusunda çok iddialı bir konumda yer alıyor. Gücünü 11 Pro’lar ile aynı A13 Bionic işlemciden alan telefon, bu sayede pazarın en güçlü akıllı telefonları arasında yer alıyor. Yırt dışında 599 dolara satılan telefonun halen Türkiye’de kaça geleceği bilinmiyor. Ancak beklentilerin kesinlikle düşük olmadığını belirtelim. Bu LCD ekranlı modelin Türkiye’de fiyat performans telefonu olamayacağı için pek fazla şansı bulunmuyor.