reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone Xs iPhone Xs Max

iPhone Xs ve iPhone Xs Max zorlu sağlamlık testlerinde [Video]

Teknoloji devi Apple‘ın yeni telefonları iPhone Xs ve iPhone Xs Max, popüler YouTube kanalları tarafından sağlamlık testlerine sokuldu.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max’in gövde kalitesini gözler önüne sermek için ilk detaylı testler EverythingApplePro kanalından geldi. Kanal telefonları çizilme, bükülme, su altı ve düşme testlerine soktu. Direkt olarak aşağıda izleyebileceğiniz videolar, modellerin nasıl bir gövdeye sahip olduğu açıkça gözler önüne seriyor. Özetle iPhone Xs ve iPhone Xs Max, kılıf ile kullanılması gereken modeller arasında yer alıyor. JerryRigEverything ise iPhone Xs Max’i kendi oluşturduğu sağlamlık testine sokuyor. Modelin testi ilk olarak ekran çizilme testiyle başlıyor. Burada telefon satışa çıkan diğer birçok model ve iPhone X ile aynı çizilme performansını gösteriyor. Paslanmaz çelik butonları Galaxy Note 9 gibi gövdeden ayrılmayan Max, arka kamerasını da çizilmeye dayanıklı cam ile koruyor. Ancak burada Apple’ın söylediği gibi safir cam ile koruma sağlanmıyor. Paslanmaz çelik gövdesiyle bükülme testinden rahatlıkla geçebilen telefon, genel olarak sağlam bir seçenek ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone Xs ve iPhone X Max çok pahalı telefonlar

Modellerin Türkiye satışı henüz yapılmıyor. Satışın başlayacağı zaman hakkında da verilmiş bir bilgi yok. Ancak karaborsaya düşen telefonlardan Xs için 11 bin, Xs Max içinse 16 bin TL fiyat isteyenler bulunuyor.

Videolar