reklamı kapat

POPÜLER

iPhone XS Max ve iPhone X

iPhone XS Max ve iPhone X hız testinde karşı karşıya [Video]

Apple‘ın heyecan uyandıran yeni modellerini tanıtmasının ardından YouTube’a karşılaştırma videoları düşmeye başladı. Bunlardan biri de iPhone XS Max ve iPhone X’i hız testinde mücadeleye sokuyor. iPhone XS Max‘in iddialarının doğru olup olmadığını gözler önüne seriyor.

EverythingApplePro tarafından hazırlanan videoda güncel sürüme sahip iki cihazı yan yana görüyoruz. Sırayla günlük hayatta çok kullanılan uygulamaların açılma hızına şahit oluyoruz. Saat, kamera ve haritalar gibi genel uygulamalarla başlıyoruz. Ardından Snapchat ve Instagram gibi sosyal medya uygulamalarına geçiliyor. Bunun ardından sıra daha ağır ve zorlu uygulamalara geliyor. Minecraft, Super Mario, Asphalt, Netflix kategorisine geldiğimizde iPhone X geriye düşmeye başlıyor. Böylece iPhone XS Max hakkındaki hız iddiaları da netlik kazanmış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone Xs Max, iPhone X’e karşı

Elbette bu elimizdeki iPhone X’lerin aniden yavaşladığı anlamına gelmiyor. Fakat iPhone XS Max’in güç aldığı Apple A12 Bionic 7nm işlemci farkını ortaya koyuyor. Özellikle video odaklı işlerde hızını gözler önüne seriyor. iPhone X de akıllı telefon piyasasındaki en hızlı cihazlardan biri olmayı sürdürüyor. iOS 12 güncellemesiyle uzun süre rahatça kullanılabilecek bir telefon olacak. Ancak Apple cephesinde zirvenin el değiştirdiğini söyleyebiliriz. EverythingApplePro’nun bahsettiğimiz videosunu haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.