reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs Max

iPhone Xs Max ve Google Pixel 3 XL hız testinde karşı karşıya [Video]

iPhone Xs Max ile kısa bir süre önce yurt dışında satışa sunulan Google Pixel 3 XL karşı karşıya geldi. YouTube kanalı PhoneBuff tarafından yapılan karşılaştırmada telefonların performansları gözler önüne seriliyor.

Her iki telefonda uygulama açılışlarında hızlı bir performans sergilese de iPhone Xs Max’in Google Pixel 3 XL’den daha hızlı olduğu görülüyor. Apple’ın amiral gemisi telefonu iPhone Xs Max gücünü A12 Bionic işlemcisinden, Pixel 3 XL ise Snapdragon 845 işlemcisinden alıyor. Her iki telefonda da 4 GB RAM bulunuyor. Pil kapasitelerini karşılaştırıldığında bu konuda galip Pixel 3 XL. Pixel 3 XL’de 3.430 mAh kapasiteli pil yer alırken, iPhone Xs Max’te 3.174 mAh kapasiteli pil mevcut. Ekran çözünürlüklerini karşılaştırdığımızda Google Pixel 3 XL’nin bu konuda iPhone Xs Max’i geride bıraktığını görüyoruz. Google Pixel 3 XL’de 6,3 inçlik P-OLED ekran yer alırken, iPhone Xs Max’te 6,5 inçlik OLED ekran bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone Xs Max’in Türkiye satış fiyatı açıklandı mı?

Kameralarına bakıldığında her iki telefon da dikkat çekici performansa imza atıyor. iPhone Xs Max’te çift arka kamera yer alırken Google Pixel 3 XL’de tek kamera bulunuyor. iPhone Xs Max’in Türkiye satış fiyatı henüz belli değil. iPhone Xs Max’in kasım ayında veya en geç aralık ayında Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

Video