reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs
iPhone

iPhone Xs, iPhone X ve Samsung Galaxy Note 9 LTE hız testinde karşı karşıya

iPhone Xs’in LTE bağlantısı iPhone X ve Galaxy Note 9 ile karşı karşıya geldi. Yapılan testte Intel XMM 7560 LTE modemine sahip iPhone Xs ve iPhone Xs Max, Intel ve Qualcomm modemli iPhone X’u performansıyla geride bıraktı.

PCMag’in raporuna göre yeni iPhone modelleri iPhone X’u geride bıraksa da LTE performansıyla Galaxy Note 9’un gerisinde kaldı. İndirme hızları, genel karşılaştırmalı performansı belirlemek için tam güçte ve daha düşük bir sinyalden test edildi. Verilere göre, güçlü bir sinyalin olduğu durumlarda, iPhone Xs ve Xs Max’teki 4×4 MIMO antenleri, iPhone X’e kıyasla hızları iki katına çıkarıyor ve aynı zamanda zayıf sinyal koşullarında hızların artmasına yardımcı oluyor. Galaxy Note 9 ve Google Pixel 2 ile karşılaştırıldığında iPhone Xs Max biraz daha yavaş. Galaxy Note 9 ise LTE performansıyla zirveye oturuyor. Birinci sırada Galaxy Note 9, ikinci sırada iPhone Xs ve üçüncü sırada Galaxy Note 8 yer alıyor. iPhone X ise listenin dördüncü sırasında karşımıza çıkıyor.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak?

iPhone Xs ve iPhone Xs Max’in Türkiye’de ekim veya en geç kasım ayında satışa sunulması bekleniyor. Telefonların fiyatlarının da astronomik rakamlardan satışa sunulacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İlgili Video

Modellerden Xs Max’in en son reklam filmi