reklamı kapat

POPÜLER

Duracell
duracell
duracell

Duracell’in taşınabilir şarj cihazlarıyla ilgili güzel gelişme

02 Ekim 2018

Duracell, yeni taşınabilir şarj cihazını Türkiye’de satışa sundu. Prize göre iki kat daha hızlı şarj özelliği sunan cihaz, telefonlara ve diğer mobil cihazlara ekstra güç sağlıyor.

Bakır ve siyah renkli bir tasarıma sahip olan cihaz, akıllı telefonları (iPhone 7’nin dahili pil kapasitesi doğrultusunda) üç defaya kadar şarj edebiliyor. Kullanıcılara 48 saate kadar ekstra kullanım süresi sağlayan cihaz, çift şarj giriş teknolojisine de sahip. Duracell Powerbank, 10 farklı güvenlik özelliği ile karşınıza çıkıyor. Kısa devre, yüksek ve düşük voltaj korumaları en önemli özelliklerden biri. Duracell Powerbank, ayrıca üç yıllık garanti ile sunuluyor.

Duracell Powerbank ailesi, farklı güç gereksinimlerinin karşılanması için üç farklı ürün seçeneğine sahip: Hızlı şarj ve cepte taşıma kolaylığı ile 3.350 mAh kapasiteli ürün, 6.700 mAh kapasiteli orta boy ürün ve birden fazla aygıtı (telefonlar, tabletler) yüksek hızda şarj etmek için 10.050 mAh kapasiteli premium ürün. Üstelik ürünler alır almaz kullanabilmeniz için şarj edilmiş durumda satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taşınabilir şarj cihazlarının Türkiye fiyatları

Türkiye’de piyasaya sunulan şarj cihazlarından 3.350 mAh kapasiteli model 159 TL’den, 6.700 mAh kapasiteli model 229,99 TL’den, 10.050 mAh kapasiteli model ise 299,99 TL’den satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

En güçlü USB-C taşınabilir şarj cihazı