reklamı kapat

POPÜLER

zyxel

Zyxel ile tatilde de maksimum hareket özgürlüğü

Zyxel, yeni LTE serisi modem / router’larıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Kurumsal ve bireysel kullanıma uygun olan LTE3302, evde, yazlıkta, plajda havuz kenarında LTE kapsama alanındaki herhangi bir yerde, telefon hattına ihtiyaç duymadan mobil olarak internete erişim imkanı sunuyor.

LTE3302, microUSB güç bağlantı noktasından aldığı enerji ile mobil olarak da çalışabiliyor. Bu sayede seyahat ederken, balık tutarken, piknikte ya da denize açıldığınızda yanınızda taşıyarak internet modem olarak kullanabiliyor. Piyasada yaygın olarak bulunan taşınabilir şarj cihazları ya da araç şarj cihazlarından mikro USB bağlantısı ile enerji sağlayarak LTE3302 ile her yerde sürekli olarak internet paylaşımı yapılabiliyor.

Zyxel LTE4506 LTE 4G+ HomeSpot, Zyxel WAH7608 4G LTE taşınabilir router ve WAH7706 taşınabilir router ise kesintisiz internet keyfi sürmek isteyen herkesin ihtiyacına cevap veren diğer alternatif ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Tak-çalıştır tasarım ile sınırsız özgürlük sunan WAH7608 4G LTE Taşınabilir Router, pil ile çalışıyor ve bu sayede hareket halindeyken W-iFi bağlantısını paylaşmaya imkan tanıyor. Ürünün tak ve çalıştır özelliği sayesinde bir SIM kartı takıp anında İnternet bağlantısı kurabiliyor.

Taşınabilir router’ların temel amacı internet bağlantısını arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmaktır. 802.11n WiFi teknolojisi sayesinde Zyxel WAH7608, eşzamanlı olarak ışık hızında Internet bağlantısının keyfini çıkarması için 10’a kadar eşzamanlı Wi-Fi istemcisine izin veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zyxel’in yeni ürünlerinin satış fiyatları ne kadar?

Zyxel LTE3301, LTE4506 VE WAH7706’ın satış fiyataları sırasıyla 767 TL, 1.129 TL ve 1.199 TL.