reklamı kapat

POPÜLER

ZyXEL, ADSL2+ modemlerine bir yenisini daha ekledi

Ethernet portu bulunan cihaz, gelişmiş SPI güvenlik duvarı ve otomatik firmware güncelleme özellikleriyle de kullanıcıların internet keyfini eskisine oranla katlayacaktır.

Advertisement

KULLANIM KOLAYLIĞI YAŞAYIN
ZyXEL P-660HW-T1 v3’ün arka panelinde bulunan WPS/WLAN butonuna 5-10 saniye kadar basılı tuttuktan ve 120 saniye içinde WPS destekli ağ kartında WPS aktif hale getirildikten sonra, kablosuz modeminiz ile kablosuz ağ kartı haberleşerek kablosuz güvenlik ayarlarını otomatik olarak yapılandırıyor. Eh, hal böyle olunca da size ek uğraş çıkmıyor. Ayrıca, yine WPS/WLAN butonuna 1-5 saniye kadar basılı tutarak kablosuz bağlantıyı açıp / kapatmak ve enerji tasarrufu sağlamak mümkün. Modemin WEB arayüzündeki zamanlama menüsünden kablosuz bağlantının açık/kapalı olacak saatleri belirleyerek her defasında arka paneldeki WPS/WLAN butonuna basma zahmetinden de kurtulabilirsiniz.

KESİNTİSİZ İNTERNET KEYFİ
Sahip olduğu 802.11g teknolojisi ve gelişmiş kapsama alanı sayesinde rahat bir internet erişimi sunan ZyXEL P-660HW-T1 v3, Kablosuz Kapsama Alanını Ayarlama ve kapsama alanını genişleten WDS (Wireless Distribution System) özellikleri ile çok geniş mekanlarda dahi rahat bağlantı olanaklarından yararlanmanızı sağlıyor. Bunların yanında QoS (Quality of Service) özelliği; IP adresi, port ve MAC adres bazında düzenlemelere giderek sistemi VoIP, video izleme, video konferans veya MP3 uygulamaları gibi belirli ihtiyaçlara göre kolaylıkla düzenleyebiliyor. ZyXEL P-660HW-T1 v3, yaklaşık 122 TL üzerinden satışa sunuluyor.