reklamı kapat

POPÜLER

Zyxel

Zyxel’den 802.11ax destekli yepyeni ürünler

Zyxel, 802.11ax destekli  Mesh Wi-Fi çözümleri başta olmak üzere ağ teknolojileri alanındaki en yeni ürünlerini görücüye çıkardı.

Ax standardının sağladığı yüksek Wi-Fi hızlarını EasyMesh teknolojisi ile entegre eden Zyxel, ev ve küçük ofislerde kör noktaları ortadan kaldırarak yaşam alanlarının her noktasına yüksek hızda, kesintisiz Wi-Fi bağlantısı sunuyor. Akıllı Ev bağlantısına yeni bir boyut katacak ürünler ultra güvenlik avantajı da vaat ediyor.

Zyxel CES 2019’da çözüm ortağı servis sağlayıcılar için de yeni ürün ve hizmetlerini duyurdu. Fuarda tanıtılan yeni Giga-Next Genişbant Çözümleri Ürün Ailesi özelikle servis sağlayıcısı konumundaki firmalara hitap ediyor. CES sürecinde canlı demolarla tanıtılan ürün, kurumlara yeni gelir sağlayacak ek hizmetler avantajını da beraberinde da sunuyor.

Fuarda tanıtılan Zyxel’in, dış mekan router’ı ( yönlendirici) olan LTE7480 LTE-A Pro, kablosuz ağ bağlantısı sunan servis sağlayıcılarını adresleyen bir diğer iddialı ürün. Operatörler, LTE7480 LTE-A Pro sayesinde mevcut LTE mobil ağları üzerinden geniş bant sağlayarak, abone gelirlerini ek hizmetler sunmak suretiyle hızla artırabiliyor. Zyxel LTE7480 Pro router’lar, hem köprü hem de yönlendirici işlevleri görüyor. Ürün, daha güçlü sinyal performansı için gelişmiş anten teknolojisi ve zorlu dış ortamlar için tasarlanmış güçlü bir gövdeye sahip bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zyxel’in yeni ürünleri ne zaman Türkiye’de satışa sunulacak?

Zyxel’in yeni ürünlerinin çok yakında Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm