reklamı kapat

POPÜLER

Zyxel Multy X

Zyxel Multy X Mesh sistem için 3.480 TL’lik indirim fırsatı

Bizim de daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz Zyxel Multy X Mesh sistem için dikkat çekici bir indirim fırsatı var. Daha önceden satış fiyatı 6.448 TL olan Mesh sistemi şu anda 2.969 TL‘ye satılıyor.

Kutu içeriğinden iki adet Mesh destekli cihazın çıktığı sistem, en yüksek kapsama alanı hem de hızlı bir Wi-Fi performansı sunuyor. Mesh yönlendiriciler ölü bölgeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmayı amaçlıyor. Yönlendirici hem 2,4 GHz hem de 5 GHz bağlantıya destek veriyor. Menzil genişleticiler konulan odada ve çevresinde etki gösterirken, Multy X evin tamamında güçlü bir performans sergiliyor. Zyxel’in belirttiğine göre Wi-Fi sistemi 470 metrekareye kadar kapsama alanı sağlıyor. Cihaz bünyesinde barındırdığı 9 adet anten ve MU-MIMO teknolojisiyle parazitlenmeyi önlüyor ve sinyal kaybı yaşatmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zyxel Multy X hangi bağlantılara destek veriyor?

Cihazda havalandırma özelliği bulunuyor. Havalandırma özelliği ısı çıkışına izin veriyor. Ekstra sıcaklık olmadan sürekli yüksek ağ hızlarından faydalanılabiliyor. Cihaz beyaz renkli gövdesiyle sade bir görünüm sunsa da aynı zamanda şık bir tasarıma sahip. Arka kısmında üç adet Ethernet ve bir adet modem bağlantısı için WAN’ın yer aldığı cihazda USB 2.0, güç girişi ve reset tuşu mevcut

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept