reklamı kapat

POPÜLER

Zyxel Multy X

Zyxel Multy X incelemesi

Evinizde Wi-Fi sorunu yaşıyorsanız Zyxel’in yeni mesh sistemi Multy X, sizin için biçilmiş kaftan. Zayıf Wi-Fi bağlantılarını kökten çözen Multy X, geniş veya çok katlı evler için çok iyi seçenek

Wi-Fi sinyallerinin her noktaya ulaşamaması kullanıcıları powerline adaptörler veya menzil genişleticiler satın almaya itiyor.

Bu cihazlar Wi-Fi bağlantısıyla ilgili sorunları çözse de performans açısından tüm gücü ne yazık ki sunamıyor. Genellikle mesafe arttığında kablosuz hızlarda düşüş görülüyor. Wi-Fi’den en yüksek performansı elde etmek için mesh sistemlere yönlenilmesi gerekiyor. Mesh sistemler, en iyi kapsama alanı için evin tamamında güçlü performans vadediyor. Yıllardır askeri üsler ve büyük şirketlerde kullanılan Mesh sistemler, şimdi de evlerimize girerek hem en yüksek kapsama alanı hem de hızlı bir Wi-Fi performansı sunuyor.

Mesh yönlendiriciler ölü bölgeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmayı amaçlıyor. Wi-Fi sinyallerini tek bir noktadan yayınlamak yerine, mesh router sistemleri çoklu erişim noktalarına sahip. Zyxel Multy X, sunduğu güçlü performans ve göze hoş gelen tasarımıyla LOG ekibi olarak beğenimizi kazanmayı başardı. Basit kurulumuyla da dikkat çeken cihazı tüm detaylarıyla mercek altına aldık. Cihazın tasarımıyla incelememize başlayalım.