reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link-X20

TP-Link’ten güçlü Wi-Fi performansı arayanlara Wi-Fi 6’lı çözümleri

TP-Link, Wi-Fi 6 destekli yeni ürünlerini CES Fuarı‘nda tanıttı. Geçtiğimiz yıl CES’te ilk Wi-Fi 6’lı modelleri olan yönlendiricileri tanıtan TP-Link, bu yıl Wi-Fi 6’lı ürün gamının ne kadar genişlediğini sergiliyor.

Wi-Fi 6 teknolojisiyle gelen üç farklı Deco Mesh ev Wi-Fi sistemi standda görülebiliyor. Yeni modeller arasında Deco X90, Deco X60 ve Deco X20 modelleri göze çarpıyor. Yeni Deco modelleri, Mesh ile Wi-Fi 6 teknolojisini birleştiriyor ve çok geniş ve katlı evlerde güçlü ve kesintisiz bir bağlantı sağlıyor. Wi-Fi 6’nın getirdiği çok yüksek hızlara, Mesh’in sağladığı ağ kapasitesi ve verimliliğinde artış ekleniyor. Yeni nesil Deco ürünleri ayrıca akıllı ev cihazları kullananlar için de üstün bir çözüm sunuyor. Bu yıl CES’te yer alan Wi-Fi 6’lı ilk Deco modeli Deco X90, CES 2020’de ‘İnovasyon Ödülü’ kazandı. Deco X90, çok yüksek Wi-Fi hızlarına (6600 Mbps) ulaşabilen üç bant teknolojisi kullanıyor. Yaklaşık 560 metrekareye kadar kapsama alanı ve 200 cihaza bağlantı desteği sunan bu çok güçlü Wi-Fi çözümünün Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor.

CES’de yer alan ikinci Wi-Fi 6 teknolojili Mesh sistemi olan Deco X60 modeli, hem fiyat hem özellikler açısından bu ürün grubunda orta kademede yer alıyor. 3000Mbps kablosuz hıza sahip olan ürün, 150 kadar cihaza destek sunuyor ve yaklaşık 465 metrekare alana Wi-Fi sinyallerini ulaştırma kapasitesine sahip. Bu ürünün Mart ayından itibaren raflarda yerini alacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Deco X20 de geliyor

CES’te tanıtılan son Wi-Fi 6 teknolojili Mesh sistemi ise Deco X20. Uygun fiyatıyla öne çıkan (iki birimden oluşan paket yaklaşık 190 dolar civarında bir fiyata sahip olacak) bu model WiFi 6’lı Mesh teknolojisinin daha geniş kesimlere ulaşabilmesini sağlayacak. 1.800Mbps kablosuz hıza sahip olan bu modelin de Mart ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor. TP-Link’in duyurusunu gerçekleştirdiği Deco P9 hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Puma’dan oyunuculara özel ayakkabı