reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Deco X20-DSL

TP-Link’in Wi-Fi 6’lı ilk modeminin Türkiye fiyatı belli oldu

TP-Link, Wi-Fi 6 teknolojili ilk modemi olan Deco X20-DSL’i Türkiye’de satışa sunuyor. Bu hafta Türkiye’de satışa sunulacak TP-Link Deco X20-DSL, Mesh teknolojisine ve Super VDSL2 desteğiyle dikkat çekiyor.

Modem, Super VDSL2 (Profil 35b) sayesinde 4K video, buluttan oyun, video konferans gibi yüksek hız gerektiren tüm uygulamaları rahatlıkla çalıştırabiliyor. 350 M/sn artırılmış indirme hızı sağlayan modem daha verimli bir Mesh ağı kurulmasını sağlıyor.

Çok geniş ve aynı anda çok sayıda cihazın ağa bağlandığı evlere hitap eden cihaz, hem kablosuz hem kablolu bağlantıda yüksek hızlar sunuyor. Toplamda 1.8 Gbps kablosuz hıza sahip olan ürün, aynı zamanda üzerinde yer alan 4 adet Gigabit WAN/Lan girişi sayesinde yüksek hızda kablolu bağlantı desteği de sağlıyor.

Aynı zamanda yüksek güvenlik özellikleriyle de dikkat çeken Deco X20-DSL modem, TP-Link’in ücretsiz HomeShield güvenlik paketiyle geliyor. Bu paket sayesinde tüm ağ ve ağa bağlı cihazların güvenliği üst seviyede sağlanıyor. Gerçek zamanlı IoT ve ağ koruması, güçlü Ebeveyn Denetimleri ve kapsamlı raporlar HomeShield’in sağladığı avantajlar arasında.

TP-Link Deco X20-DSL Türkiye satış fiyatı ne kadar?

iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Deco uygulamasıyla da kontrol edilebilen cihazın fiyatı ise 1.299 TL.

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem