reklamı kapat

POPÜLER

Puma ayakkabı

Puma’dan oyunculara özel ayakkabı [Video]

Spor malzemeleri konusunda dünya devi firmalardan Puma, oyunculara özel bir ayakkabı hazırladı. Evet oyuncu ayakkabısı da çıktı.

Oyunculara yönelik birçok farklı ekipman bulunuyor. Bunların çoğu kişilerin oyun performansını artırmaya odaklanıyor. Bunlar arasına şimdi Puma imzalı bir oyuncu ayakkabısı eklendi. Yapısı gereği ev içinde / kapalı alanda kullanıma yönelik hazırlanan ayakkabı, aslında bir “çorap” olarak da nitelendiriliyor. Oyuncuların oyun performansını nasıl artırdığı anlaşılamayan ürün, söylendiği kadarıyla sağladığı yüksek konfor, destek ve kavrama sayesinde oyuncuların farklı durumlara adapte olmasını kolaylaştırıyor. Peki bu ayakkabının karşılığı ne kadar? Sadece siyah renkte hazırlanan ayakkabının fiyatı yaklaşık olarak 105 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu ayakkabının özellikle evinde direksiyon setiyle yarış oyunu oynayanların hoşuna gideceğini düşünüyoruz.

Puma ayakkabı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Puma daha önce de oyunculara özel bir koltuk tanıtmıştı

Direkt olarak konsol oyuncularına hitap eden bu Puma ve Playseat ortaklığından koltuk, her oturma / oyun oynama pozisyona uygun konforlu bir seçenek oluşturuyor. Üst düzey malzemeler ile hazırlanan koltuk, hem geriye doğru uzanarak hem de öne doğru eğilerek oyun oynamanıza aracılık ediyor. Özellikle PlayStation ya da Xbox’ta futbol oyunu oynayanların çok beğeneceğini düşündüğümüz ürün, hava alan yapısıyla uzun oyun seanslarında terlemenizi önlüyor. Yan taraflarında kontrolcü gibi aksesuarları saklayabileceğiniz bölümler yer alan oyuncu koltuğu, şimdilik sadece siyah renkte karşımıza çıkıyor.