reklamı kapat

POPÜLER

Puma Playseat oyuncu koltuğu

Puma ve Playseat ortaklığından doğan oyunculara özel alışılmışın dışında koltuk [Video]

Dünyaca ünlü firma Puma ve hazırladığı koltuk modelleriyle ses getiren Playseat, ilginç bir oyuncu koltuğu için bir araya geldi.

Günümüzde hemen satın alabileceğiniz birçok oyuncu koltuğu bulunuyor. Ancak bu oyuncu koltuklarının birçoğu yarış otomobilleri için hazırlanan koltukları taklit ediyor. Puma ve Playseat ortaklığında hazırlanan koltuk ise bunlardan çok daha farklı bir tasarıma sahip. Direkt olarak konsol oyuncularına hitap eden bu koltuk, her oturma / oyun oynama pozisyona uygun konforlu bir seçenek oluşturuyor. Üst düzey malzemeler ile hazırlanan koltuk, hem geriye doğru uzanarak hem de öne doğru eğilerek oyun oynamanıza aracılık ediyor. Özellikle PlayStation ya da Xbox’ta futbol oyunu oynayanların çok beğeneceğini düşündüğümüz ürün, hava alan yapısıyla uzun oyun seanslarında terlemenizi önlüyor. Yan taraflarında kontrolcü gibi aksesuarları saklayabileceğiniz bölümler yer alan oyuncu koltuğu, şimdilik sadece siyah renkte karşımıza çıkıyor.

Puma Playseat oyuncu koltuğu
Puma Playseat oyuncu koltuğu
Puma Playseat oyuncu koltuğu

Puma ve Playseat imzalı bu oyuncu koltuğu büyük beğeni topladı

Tanıtım videosunu direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz koltuk için henüz bir fiyat bilgisi paylaşılmış değil. Kasım ayında elde edilebilir olacak koltuk, oyuncular için hazırlanmış son dönemde gördüğümüz en ilginç ürünler arasında yer alıyor. İlk gösterildiği Gamescom 2019’da çok sevildiği söylenen oyun koltuğu, çok yüksek ihtimalle ucuz bir seçenek olmayacak. Ancak biliyorsunuz birçok oyuncu daha fazla konfor için normalden fazla para ödeme konusunu çoğu zaman sorun etmiyor.