reklamı kapat

POPÜLER

Razer Iskur X oyuncu koltuğu

Razer imzalı ikinci oyuncu koltuğu geldi: “Iskur X”

Dünyanın en büyük oyuncu donanımı firmalarından Razer, ilk oyuncu koltuğu Iskur sonrasında bu sefer Iskur X ile karşımıza çıktı.

Advertisement

Razer ürün gamında oyuncular için birçok farklı ürün yer alıyor ancak firmadan uzun süre boyunca bir oyuncu koltuğu gelmemişti. Bu durum geçtiğimizi yıl 500 dolarlık Iskur ile değişti ve firma alana giriş yaptı.

Bugün ise 400 dolarlık ikinci oyuncu koltuğu Iskur X tanıtıldı. İlk sürüm ile tasarımsal olarak benzer olan ancak bel desteği sınırlı olan yeni koltuk, siyah renkte ve firmanın ikonik yeşil renginde dikişler ile güzel görünüyor.

Firmanın çok konforlu dediği koltuk, uzun ve ağır oyunculara da hitap ediyor. Gövde direkt olarak bu durum göz önüne alınarak hazırlanmış. Kol destekleri hareketli olan model, yüksek ihtimalle Türkiye’ye gelmeyecek Razer ürünleri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Iskur X oyuncu koltuğu da firmanın alandaki ilk çözümü olarak dikkat çekmişti

Hatırlamak adına bu deri koltuk oldukça ciddi bir bel desteğine sahipti ve bu kısım birçok benzer koltuktan farklı olarak hareketli tasarlanmıştı.

Bu sayede her kişiye ve duruma uyum sağlayabilen oyuncu koltuğu, genel olarak oldukça konforlu ve kaliteli bulundu. Kafa kısmında akıllı köpük kullanıldığı aktarılan ürün, yerleşik olarak “hareketli” tasarlanan kol desteklerine de sahip.

136 KG’ya kadar taşıdığı ve 190 cm boyundaki oyuncular için dahi sorun yaşatmadığı aktarılan Razer imzalı ilk oyuncu koltuğu Iskur, üst seviye malzeme kalitesi ile oldukça uzun ömürlü bir seçenek.

İlginizi Çekebilir

Epic Games tarafından gösterilen göz alıcı sistem