reklamı kapat

POPÜLER

Razer Iskur oyuncu koltuğu

Karşınızda Razer imzalı ilk oyuncu koltuğu: “Iskur” [Video]

Dünyanın en büyük oyuncu donanımı firmalarından Razer, ilk oyuncu koltuğu Iskur ile karşımızda. İşte model hakkındaki önemli detaylar;

Bildiğiniz üzere Razer ürün gamında oyuncular için birçok farklı ürün yer alıyor. Ancak firmadan şimdiye kadar hiç gerçek bir oyuncu koltuğu gelmemişti. İşte bu durum bugün en sonunda değişti. Dev firma Iskur ile alana şık bir seçenek ekledi. Siyah ile Razer’ın ikonik yeşil rengini bir araya getiren deri koltuk, oldukça ciddi bir bel desteğine sahip. Bu kısım birçok benzer koltuktan farklı olarak hareketli tasarlanmış. Bu sayede her kişiye ve duruma uyum sağlayabilen oyuncu koltuğu, genel olarak oldukça konforlu ve kaliteli görünüyor. Kafa kısmında akıllı köpük kullanıldığı aktarılan ürün, yerleşik olarak “hareketli” tasarlanan kol desteklerine de sahip. 136 KG’ya kadar taşıdığı ve 190 cm boyundaki oyuncular için dahi sorun yaşatmadığı aktarılan Razer imzalı ilk oyuncu koltuğu Iskur, üst seviye malzeme kalitesi ile oldukça uzun ömürlü deniyor.

Razer Iskur oyuncu koltuğu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Iskur oyuncu koltuğu dikkat çekti

Bir oyuncu koltuğundan beklenen hemen hemen tüm detayları bünyesinde barındıran koltuk, tahmin edebileceğiniz üzere ucuz değil. Türkiye’de yakın zamanda satılmasını beklemediğimiz modelin yurt dışı fiyatı 500 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

PlayStation 5 parçalarına ayrıldı; işte detayları