reklamı kapat

POPÜLER

Nissan oyuncu koltuğu

Nissan’dan hem oyun hem de otomobil tutkunlarının hayran kaldığı oyuncu koltuğu tasarımları

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Nissan, ilginç bir adım attı ve kısa süre önce oyuncu koltuğu tasarımlarını görücüye çıkarttı.

Otomobil üretimi konusunda yılların tecrübesine sahip olan Nissan, bu sefer çok daha farklı bir alanda bir çalışma yaptı. FaZe Clan ve OpTic Gaming ile bir araya gelen firma, üç farklı oyuncu koltuğu tasarladı. Biliyorsunuz oyuncu koltuklarında genel olarak yarış otomobillerinin koltuklarında ilham alınıyor. İşte bunu kendi otomobilleri üstünden devam ettiren firma, karşımıza ilk olarak GT-R Nismo koltuğu çıkarıyor. Efsane spor otomobil GT-R’dan ilham alınarak hazırlanan koltuk, geniş yapısıyla dikkat çekiyor ve kağıt üzerinde karbon fiber bir gövde üstüne kuruluyor. Deri kaplanan koltuk, yerleşik bir ses sitemine de sahip. Bir diğer koltuk Armada ismine sahip. Firmanın Armada SUV‘sinden ilham aldığı koltuk genel kullanıma da hitap ediyor ve çizimlerde çok konforlu görünüyor. Bu sürümde özel bel desteği sunuluyor ve yerleşik soğutma ile ısıtma sistemi bulunuyor. Son koltuk ise LEAF adında. Tamamen elektrikli LEAF‘ten ilham alan model, GT-R Nismo koltuktan daha konforlu duruyor. Beyaz renkte mavi detaylar ile geleceğe vurgu yapılan LEAF, ayak destek bölümüne sahip bünyesinde USB şarj portu barındırıyor.

Nissan oyuncu koltuğu
Nissan oyuncu koltuğu

Nissan oyuncu koltuğu tasarımları gerçeğe dönüşecek mi?

Şimdilik bu konuda bir açıklama yapılmıyor. Ancak gerçeğe dönüşmesi beklenmeyen oyuncu koltukları, diğer koltuk üreticisi firmalara farklı bir ilham kaynağı olabilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en tehlikeli yolunda gelen rekor